Ростислав Фук

Зробіть завчасно запаси: у Тернополі на 9 масивах не буде води

Вже сьогодні, 20 червня, потрібно запастися водою на два дні – 21-22 червня

вода

Через ремонтні роботи на помпових станціях та водопровідних мережах, з 01:00 год. 21 червня до 23:00 22 червня тимчасово не буде води на житлових районах «Сонячний», «Аляска», «Північний», «Східний», «Канада», «Дружба», «Кутківці», «Пронятин», «Березовиця», а також довколишніх сіл. Про це повідомили на сайті Тернопільської міської ради.

З водою будуть мешканці центральної частини міста, мікрорайонів «Новий світ» і «Старий парк» (однак на вулицях Клінічна, Михайла Коцюбинського та Підгородня можливі перебої у водопостачанні), вулиць Текстильна, Поліська (промислова зона), проспект Злуки, 1-25 (непарний бік).

Воду з пониженим тиском подаватимуть у помешкання на вулицях: Бродівська, Лук’яновича, Андрія Малишка, Омеляна Польового, Оболоня, Софії Стадникової, Чернівецька, тобто, може бути відсутньою на верхніх поверхах багатоповерхівок.

В адміністрації «Тернопільводоканалу» кажуть, що промивання водопровідних мереж – щорічна процедура, передбачена технологією експлуатації водопровідних мереж.

Рекомендуємо тернополянам завчасно зробити необхідні запаси води, оскільки через інтенсивне використання водомереж великою кількістю споживачів, якість води у пізні години 20 червня може погіршитись. Після завершення робіт впродовж дня 23 червня воду перед вживанням необхідно прокип’ятити, – йдеться в повідомленні.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео