![](/uploads/media/0c/20/0c20bb51e4722dd4f08d1d261b31yzcd_orig_thumb.jpg)
У Тернополі провели всеукраїнські змагання з фехтування (фото)
Такого рівня змагання в Тернополі відбулися вперше за останні тридцять років
![](/uploads/media/d6/09/d60984a449f64d018570a4f682yze866_w640.jpg)
Всеукраїнські змагання «Ліга Миронюка В.В.» та етап «Мураха-2024» з фехтування на шпагах серед юнаків та дівчат відбулися 17-18 лютого в Тернополі, повідомляють на сайті міської ради.
У змаганнях взяли участь понад 250 учасників із 19 команд, які представляли 9 областей України: Харківську, Львівську, Закарпатську, Хмельницьку, Дніпропетровську, Київську, Запорізьку, Івано-Франківську та Тернопільську.
Юні спортсмени змагались у чотирьох вікових категоріях серед юнаків та дівчат: 2009-2012 р.н., 2011-2012 р.н., 2013-2014 р.н., 2015 р.н. та молодші. Тернопіль представляла команда «КДЮСШ №2 ім.Ю.Горайського» у складі 34 спортсменів у всіх вікових категоріях.
![](/uploads/media/a5/23/a5237283f615e67611eaf0ca5670ae06_w960.jpg)
Найкраще серед тернополян виступив Пуківський Максим, який посів ІІІ місце серед юнаків 2015 р.н.
До слова, такого рівня змагання з фехтування в Тернополі відбулися вперше за останні тридцять років.
Фото Тернопільської міської ради