![вода](/uploads/media/2c/56/2c5668da22eb30ed61c0bb672c3257c7_orig_thumb.jpg)
У Тернополі реорганізовують міську дитячу лікарню
Як зазначають у міськраді, усі робочі місця медичних працівників та лікувальні відділення, які надають медичні послуги, будуть збережені
![лікар](/uploads/media/be/25/be25b8827726c9c48380364c4724c98b_orig.jpg)
Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» приєднають до комунального некомерційного підприємства «Тернопільська комунальна міська лікарня №2». Про це повідомили на сайті міської ради.
Рішення прийняли, враховуючи відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я, який передбачає створення у Тернополі двох кластерних лікарень, та розпорядження обласної військової адміністрації.
Згідно з рішенням, функції Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні в частині первинної медичної допомоги перейдуть Центр первинної медико-санітарної допомоги. Тобто усі амбулаторії, дитячі поліклініки належатимуть до даного центру. Всі лікувальні функції, підрозділи та відділення передали до лікарні №2.
Як зазначають у міськраді, усі робочі місця медичних працівників та лікувальні відділення, які надають медичні послуги, будуть збережені.
Нагадаємо, у Тернополі функціонуватимуть дві кластерні лікарні. Одне об’єднання вже триває. Зокрема, Міська комунальна лікарня №3 та Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр приєднуються до комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги».
Фото з відкритих джерел