Ростислав Фук

У Тернополі розпочали набір до штурмової бригади «Лють»

Відбір кандидатів проходитиме у кілька етапів

Конкурс на посади підрозділу (полк, батальйон, рота) до Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» розпочався в Тернополі. Про це повідомили на сайті міської ради.

Відбір кандидатів проходитиме у кілька етапів: тестування, проходження військово-лікарської комісії, фізичні випробування, психологічні тести. Після цього на кандидатів чекає співбесіда з поліцейською комісією та спецперевірка.

Заробітна плата від 25 тис. грн. + додаткові виплати на період воєнного стану та за безпосередню участь в бойових діях або заходах у районах ведення бойових дій.

Подати заявку можна на офіційному сайті ГУНП в Тернопільській області. Якщо у кандидата виникли проблеми з відсиланням заявки чи немає такої технічної можливості, він може звернутися до працівників сектору кадрового забезпечення Тернопільського районного управління поліції за адресою: м. Тернопіль бульвар Тараса Шевченка, 10 або в Сектор відбору на службу УКЗ ГУНП в Тернопільській області за адресою: м.Тернопіль вул.Галицька, 40-Б. Контактні телефони: 0676537728, 0676534593.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео