![](/uploads/media/6c/dc/6cdca785d0dcce20c71c3000ab24477e_orig_thumb.jpg)
Про те, що на вул. Чумацькій, в парку «Загребелля», дерево впало на дорогу та пошкодило лінію електромереж очевидці повідомили відповідні служби.
27 березня спільно з працівниками ТБЦ, управлінням ЖКГ Тернопільської міської ради, поліцейським офіцером громади Тернопільського РУ поліції ГУНП в Тернопільській області дерево було ліквідовано, - йдеться у повідомленні тернопільського райвідділу поліції.
Фото пресслужби Тернопільського районного управління поліції ГУНП в Тернопільській області