![](/uploads/media/be/21/be21b7e98a342d7fa60075c7f8019f6a_orig_thumb.jpg)
У Тернополі судитимуть чоловіка, який вивіз у парк валізу з тілом покійної матері
За скоєне чоловіку загрожує до трьох років позбавлення волі
![](/uploads/media/51/76/5176bf9940f92069db98a1af489f0692_w640.jpg)
Уродженець росії сховав тіло мертвої 84-річної матері у валізу та викинув у парку в Тернополі. За скоєне йому, відповідно до санкції статті, загрожує до трьох років позбавлення волі. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
У ході досудового розслідування було встановлено, що уродженець росії разом з матір’ю протягом останніх 7 років орендували квартиру в Тернополі. Жінка тривалий час хворіла та раптово померла вдома. Чоловік, замість того, щоб повідомити про смерть жінки відповідні служби та поховати померлу на кладовищі, сховав її тіло у валізу та вивіз у парк. Після цього втік до Одеси, де його впродовж доби розшукали працівники поліції.
Слідчі Тернопільського райуправління поліції зібрали достатню кількість доказів протиправного діяння чоловіка та завершили досудове розслідування, матеріали якого з обвинувальним актом скерували до суду.
Йому інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 297 (наруга над тілом померлого) Кримінального кодексу України.
Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснювала Тернопільська окружна прокуратура.
Фото Національної поліції