![](/uploads/media/b2/db/b2dba1d8f6897731441e86d0f22e7c29_orig_thumb.jpg)
У Тернополі традиційно освятили воду (відео)
Освячену воду тернопільські священнослужителі повезли і для наших захисників, які зараз боронять країну на фронті
![](/uploads/media/cd/37/cd377157e9d11798bb70ddc9b11e61ab_w1920.jpg)
На Водохреще 19 січня на набережній Ставу у Тернополі традиційно освятили воду. Йордан – третє і завершальне свято різдвяно-новорічного циклу, яке святкують християни. На чин водосвяття прийшли близько сотні тернополян та гостей міста.
Деталі - у сюжеті:
Фото, відео Романа Луциківа