![](/uploads/media/ca/7a/ca7abcc0ee780b32f4da7cb11e5da789_orig_thumb.jpg)
У Тернополі у дворі будинку пограбували жінку
До потерпілої раптово підбіг невідомий, вирвав з рук мобільний телефон і втік
![](/uploads/media/2b/f5/2bf57173c744d5513a841c675262a677_w1280.jpg)
Повідомлення про грабіж надійшло на лінію «102» 26 березня від очевидця події. Місцевий житель заявив, що невідомий вирвав з рук перехожої мобільний телефон та втік. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
На місце злочину виїжджала слідчо-оперативна група. У ході перевірки стало відомо, що правопорушення трапилося у дворі будинку на вулиці Оболоня близько 21:10. До потерпілої раптово підбіг невідомий, вирвав з рук мобільний телефон і втік. Суму збитків потерпіла оцінила майже в 9 тисяч гривень.
Проведеним оперативно-розшуковими заходами працівники кримінальної поліції встановили особу грабіжника та його місцеперебування. Підозрюваний - тернополянин 1988 року народження. Він у скоєному зізнався. Раніше в поле зору поліціянтів не потрапляв.
![](/uploads/media/5d/ba/5dbab9d118f04613ccb70fb3e9f97aa0_w640.jpg)
Чоловіка затримали відповідно до статті 208 КПК. Вирішується питання про оголошення йому підозри згідно з частиною 4 статті 186 ККУ та обрання запобіжного заходу. Триває слідство.
Фото Наіональної поліції