![світло](/uploads/media/03/a4/03a4f96bcaf70518bac11322af45c9fc_orig_thumb.jpg)
У Тернополі відкрили виставку скульптур Івана Мердака (фото)
Дерев'яні скульптури Івана Мердака можна ще побачити у парку «Сопільче» у Тернополі
![](/uploads/media/6f/41/6f419665e6dd9fc42c88b756106da154_w1280.jpg)
Виставку дерев'яної скульптури заслуженого майстра народної творчості України Івана Мердака із фондів Національного заповідника «Замки Тернопілля» відкрили 9 листопада у виставковій залі Тернопільського обласного краєзнавчого музею. Про це повідомили на сторінці музею в фейсбуці.
Загалом творча спадщина Івана Мердака налічує понад 500 скульптур. В експозиції представлена лише частина його величезного доробку.
Довідково
Іван Мердак – талановитий уродженець Лемківщини, який більшу частину свого життя проживав і творив на Тернопільщині. Дерев'яні скульптури Івана Мердака можна ще побачити у парку «Сопільче» у Тернополі
Читайте також: На Тернопільщині діє виставка скульптур, присвячена 90-літтю талановитого митця
![](/uploads/media/66/5f/665f5356d2f5b35fcdd3167897525892_w1280.jpg)
Фото Тернопільського обласного краєзнавчого музею