![](/uploads/media/22/d3/22d3c253ca97cd847e90cyz45ea9d6f2_orig_thumb.jpg)
У Тернополі відновлять роботу традиційні сільськогосподарські ярмарки
Ярмарки працюватимуть щосуботи на двох локаціях
![овочі](/uploads/media/b0/05/b005eee12017fb641a628506036d889d_orig.jpg)
Рішення про відновлення роботи щосуботніх сільськогосподарських ярмарків у Тернополі прийняли 4 жовтня на засіданні виконавчого комітету. Про це повідомили на сайті міської ради.
Враховуючи звернення тернополян, які неодноразово надходили про відновлення роботи ярмарків та зважаючи на те, що дні вже не є такими спекотними, які були у літню пору, цієї суботи, 7 жовтня, ярмарки працюватимуть уже на двох локаціях, – йдеться в повідомленні.
Відтак, ярмарки працюватимуть кожної суботи з 8:00 до 15:00 до 31 грудня 2024 року на масивах:
- «Дружба» - майданчик на перехресті вул. Миру – Дружби;
- «Східний» - майданчик поруч з будинком на вул. Лесі Українки, 39.
Читайте також: Подружжя з Тернопільщини виростило 800 сортів помідорів
Фото з відкритих джерел