![](/uploads/media/e6/e4/e6e46d3c457040d002a8584a1ef9bf2b_orig_thumb.jpg)
У Тернополі виявили факт продажу алкоголю в нічний час
Правопорушення зафіксовано в одному із магазинів, що на проспекті Степана Бандери
![](/uploads/media/06/b4/06b4f271f7088c253db9f3ef56f4bfdf_w320.jpg)
Під час проведення обстеження торговельних закладів Тернополя 1 листопада працівники управління муніципальної інспекції виявили та задокументували факт реалізації алкогольних напоїв у заборонений час. Про це повідомили на сайті Тернопільської міської ради.
Правопорушення зафіксовано в одному із магазинів, що на проспекті Степана Бандери.
Муніципальні інспектори оформили адміністративний протокол за частиною 2 статті 156 КУпАП, який передадуть на розгляд до уповноважених органів, з метою накладення штрафу в розмірі від 6800 до 13600 грн.
В управлінні муніципальної інспекції нагадують, що відповідно до Протоколу засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заборонено продаж алкогольних напоїв в закладах торгівлі та ресторанного господарства на території Тернопільської міської територіальної громади з 21:00 до 10:00, – йдеться в повідомленні.
До слова, якщо ви стали свідком фактів продажу алкогольних напоїв в заборонений час, просять повідомляти про це в управління муніципальної інспекції для реагування за номерами телефонів: +380730151481(Viber), +38 067 447 3278.
Читайте також: Продали 10 т етилового спирту, маскуючи його під дистильовану воду: на Тернопільщині судитимуть учасників організованої групи
Фото Тернопільської міської ради