![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Тернополі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні (відео)
У День Гідності та Свободи 21 листопада тернополяни зібралися біля пам'ятника Героям Небесної Сотні
![](/uploads/media/5c/8f/5c8fcbbd847c470a014cbe2523982a81_w1920.jpg)
Герой Небесної Сотні Тарас Слободян був на Майдані з перших днів заворушень у Києві. Зв'язок із ним рідні та друзі втратили ще в грудні 2013-го. Тіло Героя знайшли закатованим 1 березня 2014 року у лісосмузі на Сумщині. Тарас похований у Тернополі на Микулинецькому кладовищі.
Тараса та інших Героїв Небесної сотні з Тернопільщини вшанували у День Гідності та Свободи, який відзначають 21 листопада.
До пам’ятника Героям Небесної Сотні у Тернополі прийшли десятки людей, аби вшанувати пам’ять полеглих та покласти квіти. Серед присутніх - жителька Маріуполя Лариса. Після подій 24 лютого, коли вікна її будинку вибило хвилею вибухів, жінка вирішила ховатися у сина і це врятувало її життя. Наступного дня від помешкання Лариси не залишилося й сліду, будинок знищили окупанти. Наприкінці квітня разом із родиною жінка переїхала до Тернополя.
Вічна пам’ять і слава усім Героям, які полягли за Україну.
Фото, відео Романа Луциківа