![](/uploads/media/b9/ec/b9ecac0503d57d34fd2bd9d4a1fff9de_orig_thumb.jpg)
У Тернополі вшанували пам’ять січових стрільців (відео)
1 листопада минає 105-та річниця з нагоди створення Західноукраїнської Народної Республіки
![](/uploads/media/3d/54/3d5437a308a05279322b1ae3ca520dfc_w1920.jpg)
105-ту річницю з нагоди створення Західноукраїнської Народної Республіки відзначили 1 листопада у Тернополі. Представники влади та громадськість зібралися біля пам’ятника січових стрільців на Микулинецькому кладовищі, де віддали шану Героям та поклали квіти.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Руслана Жирова