![](/uploads/media/9d/df/9ddf9f97c3c046858bda7f67326809e5_orig_thumb.jpg)
У Тернополі визначили долю двох сіл громади аж до 2041 року (фото)
![Бесага2](/uploads/media/16/1a/161a312e9d482b7505b5768dd9a9476e_w640.jpg)
Два села Тернопільської міської територіальної громади (МТГ) – Чернихів і Курівці – вже мають затверджену містобудівну документацію.
Такі рішення ухвалили депутати на 3-й сесії Тернопільської міської ради 29 січня. Нагадаємо, депутати того дня за менш як 2 години розглянули кілька важливих освітянських питань і ухвалили звернення до керівництва держави . Навіть встигли трішки посваритися щодо теми комунальної власності. Але загалом засідання було доволі плідним.
![Голосування](/uploads/media/b2/ec/b2ecd073b533e2889625bbf4c2e8b413_w640.jpg)
Наприклад, успішно ухвалити депутатам вдалося «Генеральний план с. Чернихів Тернопільської міської територіальної громади», а також аналогічний документ для ще одного села: «Генеральний план с. Курівці Тернопільської міської територіальної громади». У залі були присутні старости цих населених пунктів. Міський голова Сергій Надал закликав депутатів ставити цим представникам громади запитання, але охочих не виявилося.
![Карта](/uploads/media/36/20/3620a87f013058c03f1cab11983bdyzb_w640.jpg)
До слова, автором цих проектів рішень був головний архітектор Тернополя Василь Бесага. Він і представляв їх з трибуни. Розробником матеріалів виступило ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя». Діятимуть ці документи аж до 2041 року. Натомість розроблений ще у 1970 році Тернопільським філіалом інституту «Укрземпроект» генплан с. Чернихів (Зборівського району) тепер вважатимуть таким, що втратив чинність. Що цікаво, генплан с. Курівці того ж району був виготовлений ще раніше - у 1969-му. Він також уже застарів.
![Бесага2](/uploads/media/16/1a/161a312e9d482b7505b5768dd9a9476e_w640.jpg)
У кожному з рішень вказали (цитуємо): «З проектними матеріалами до проекту рішення «Про затвердження містобудівної документації … можна ознайомитися в електронному вигляді на офіційному сайті Тернопільської міської ради, в Розділі «Містобудівна документація (Генеральний план, план зонування та детальні плани територій)», «Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації … та Звіту про стратегічну екологічну оцінку».
Фото з трансляції засідання на сторінці Тернопільської міської ради у соціальній мережі «Фейсбук»