Дарія Шевченко

У Тернополі за звання найсильніших змагалися правоохоронці краю (фотофакт)

CD2170EC-B0CB-4C9F-8839-739DB0A1F460

«Терен» писав про те, що у палаці спорту «Текстильник» відбувся чемпіонат області з гирьового спорту. Захід провели за програмою комплексних змагань «Динаміада-2020». 21 представник силових структур Тернопільщини у складі 6-ти команд взяли участь у спортивних змаганнях.

Силовики змагалися у семи вагових категоріях - від 63 до більше 95-ти. У двоборствах зійшлися команди ГУНП, УПО, Служби надзвичайних ситуацій, судової охорони, Нацгвардії та УСБУ. Головував на змаганнях заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту Зіновій Кульчицький.

45268F13-4EB3-4D46-B54C-ACAE6B516CC5

Аби здобути звання найсильніших правоохоронці піднімали гирі вагою 32 кілограми обома руками, а потім по черзі правою та лівою.

E5BEE123-50D4-4781-B7F4-4DFF2115468E

В особистій першості переможцями у своїх вагових категоріях стали: Васюхник Сергій (в/к до 63кг. КФК УДСНС); Крет Дмитро (в/к до 68 кг, КФК ГУНП), Свистун Іван (в/к до 73 кг. КФК ГУНП), Климчук Назар (в/к до 78кг. КФК ГУНП); Криворучко Олексій (в/к до 85кг. КФК ГУНП); Свідрук Василь (в/к до 95кг. ССО); Пігович Петро (в/к + 95кг. КФК ГУНП).

У командному заліку золото здобули працівники ГУНП у Тернопільській області, срібло – представники Управління ДСНС, а бронзові медалі вибороли чоловіки з Управління поліції охорони в області. Переможців нагородили кубками, почесними грамотами та дипломами.

6B7C29D2-2F79-4158-8575-F9AA6A2466BB