![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Тернополі запрацює соціальне таксі для перевезення людей на візках
![143925217_3339289646176833_3044539269259629125_n (1)](/uploads/media/46/3b/463b2b99be21019ab5c429ef49d6dd7c_w960.jpg)
Із 1 лютого в Тернополі запрацює соціальне таксі для перевезення людей з інвалідністю на візках.
Про це повідомив Тернопільський міський територіальний центр.
- Перевезення осіб з інвалідністю здійснюватимуть два автомобілі, один з яких Благодійного фонду «Карітас», другий – «Інклюзивно-ресурсного центру №1», - йдеться у повідомленні.
На базі Центру працюватиме диспетчерська служба, що регулюватиме роботу «Соціального таксі».
Аби отримати цю послугу, людям з інвалідністю на візках або їхнім законним представникам треба звернутися до Тернопільського міського територіального центру попередньо (за один – три дні до терміну її отримання) або за телефонами: (0352) 23-56-68, 067 4611075.
Фото Тернопільського міського терцентру