![](/uploads/media/73/ab/73abf8ae9d497760yzc5ab3c7e5b697a_orig_thumb.jpg)
Напад на жінку у Тернополі: побив, забрав гаманець і утік
Тернополянка намагалася заховатися у клініці, однак нападник наздогнав її там
![](/uploads/media/13/6a/136ac44056f889d9e4f4d7ddde56a4yz_w640.jpg)
На лінію «102» надійшло повідомлення про те, що до стоматологічної клініки на вулиці Вишнівецького увірвався невідомий та почав бити жінку. На місце пригоди одразу виїхала слідчо-оперативна група. Проте грабіжник втік. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Потерпіла каже, що візуально знає нападника - це її сусід. Жінка розповіла, що повертаючись додому, вона побачила його і чоловік почав бігти за нею. Тернополянка, намагаючись втекти, забігла у клініку. Проте це жінку не врятувало. Нападник почав завдавати удари їй руками по тілу і кидав об стіну. Після цього забрав її гаманець та втік.
Пошуками нападниками зайнялися працівники Тернопільського райуправління поліції. Його опис отримали всі наряди.
І нападник, і його жертва проживають на території обслуговування дільничного офіцера Максима Вольського. Йому також одразу після нападу зателефонувала потерпіла і розповіла, куди побіг зловмисник.
Обстежуючи територію, ми виявили правопорушника. Викрадені речі були при ньому. Правопорушника затримали відповідно до статті 208 КПК та відкрили провадження згідно зі статтею 4 статті 186 ККУ, - йдеться у повідомленні поліції.
Затриманий - 61-річний тернополянин. Чоловік уже притягувався до відповідальності за хуліганство та й сусіди стверджують, що чоловік періодично їм погрожував й морально тероризував. Триває досудове розслідування.
Фото Національної поліції