![](/uploads/media/fc/0d/fc0dc4debf67056c58e4d217cb09f14a_orig_thumb.jpg)
У Тернополі знайшли м'ясо в хлібі?
![хліб-комаха2](/uploads/media/a8/78/a878e6f7273c0ff313b28e31e972ec5a_orig.jpg)
Сьогодні зранку, біжучи на роботу, Тернополянка вирішила поснідати. Забігши у найближчий супермаркет, купила хліб і пішла далі. Вирішивши перекусити, вона відламала кусень і ось що побачила:
![хліб-комаха](/uploads/media/7d/52/7d52cd858b9be25d44acd13f73e2f005_orig.jpg)
![хліб-комаха3](/uploads/media/9f/0y/9f0yz0e04a709983db322fa0d9982cf2_orig.jpg)
Сьогодні зранку, біжучи на роботу, Тернополянка вирішила поснідати. Забігши у найближчий супермаркет, купила хліб і пішла далі. Вирішивши перекусити, вона відламала кусень і ось що побачила: