![](/uploads/media/50/c0/50c07a0fd75b771d82b958ccdc5248aa_orig_thumb.jpg)
У Тернополі знайшли екзотичну змію
Зараз шукають власників плазуна
![](/uploads/media/97/8a/978a4a4e2307f588688c056faa787039_w640.jpg)
Сіналойську молочну змію упіймали тернопільські рятувальники в ніч на 14 жовтня. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив один із працівників ДСНС Ігор Невінський.
Вірю в силу фейсбуку. Цієї ночі хлопці спіймали таку красоту. Хочемо повернути власнику. Тримати в себе нажаль не можемо, а випускати в природнє середовище шкода, бо загине, – написав він.
![](/uploads/media/f2/bf/f2bfe5c140fe993d34a6c1dc2e8da821_w320.jpg)
Довідково
Сіналойська молочна змія – неотруйна змія з роду Королівська змія родини Вужеві. Має 25 підвидів. Інша назва «червона королівська змія».
Загальна довжина коливається від 70 см до 1,5 м. Забарвлення червоне з численними чорними та білими поперечними смугами. Розмір та кількість цих смуг коливається у різних підвидів. На спині може бути чорна смуга уздовж хребта, також присутня чорня пляма поміж очей.
Полюбляє гірську місцину, передгір'я. Практично усе життя проводить на землі. Активна вдень, хоча в залежності від температури може полювати також вночі або у присмерку. Харчується ящірками, мишопобідними, дрібними зміями.
Фото Ігоря Невінського