![](/uploads/media/01/58/0158eb75e2f7870cf625f2d2279e1662_orig_thumb.jpg)
У Великій Березовиці будують нове укриття для учнів (відео)
Одночасно в укритті зможуть перебувати до 300 людей
![](/uploads/media/50/f9/50f91b47abb4fd0cff9deccd85fcc802_w1920.jpg)
Про безпеку дітей у воєнний час продовжують дбати у Великоберезовицькій громаді. Поблизу місцевого ліцею з вересня розпочали будівництво нового укриття для учнів. У п'ятницю, 27 жовтня, селищний голова Андрій Галайко перевірив стан проведення робіт.
Детальніше - на відео.
Фото, відео Руслана Жирова