Тамара Коблик

У тернопільському дитсадку тепер є соляна кімната (фото)

З вихованцями садочку працює терапевт сенсорної інтеграції

26 жовтня у дошкільному навчальному закладі №2 для дітей з вадами слуху і мови для занять з розвитку відкрили сенсорну кімнату, де є все необхідне сучасне обладнання, що сприяє когнітивному розвитку. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Відповідно до вимог у закладі дошкільної освіти облаштоване укриття, в якому є декілька кімнат для занять під час повітряної тривоги. Тут можуть працювати з дітьми, на період небезпеки, психолог та логопед. Також в укритті є невеликий спортивний зал, де можна грати в ігри, що сприяють розвитку уваги, рівноваги, парні ігри тощо.

У садочку №2 навчається велика кількість дітей з особливими потребами. З вихованцями садочка працює терапевт сенсорної інтеграції, яка пройшла попереднє навчання за кордоном. В кімнаті для занять з дітьми є спеціалізоване обладнання, яке допомагає у їхньому розвитку, зокрема, платформа для розвитку та стимуляції вестибулярної системи, батут, балансувальні дошки, гамак, сухий басейн тощо, - йдеться у повідомленні міськради. - В одній із кімнат є сенсорна підлога, яка сприяє когнітивному розвитку дітей, спеціально обладнаний стіл для пісочної анімації.

Соляна кімната для маленьких відвідувачів допомагає заспокоїти нервову систему та нормалізувати психоемоційний стан. Вона повністю відповідає по складу соляним печерам. Після відвідувачів кімната провітрюється, включається галокомпресор, яке наповнює іонами повітря, і через 15 хвилин можуть знову кімнату відвідувати діти.

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео