![](/uploads/media/2a/ae/2aaea84b30589617f39978eb70ddf1c9_orig_thumb.jpg)
У замку на Тернопільщині нагородили переможців конкурсу «Людина року – 2023» (відео)
За 23 роки проведення конкурсу вже відзначили 274 номінанти з різних сфер діяльності
![](/uploads/media/72/d7/72d741a5e424916615328c66d38e9405_w1920.jpg)
Лауреатів конкурсу «Людина року – 2023» нагородили у Збаразькому замку 18 лютого. Щороку у межах конкурсу обирають кращих волонтерів, лікарів, військових, освітян, аграріїв, митців Тернопільщини. Цього разу це 10 номінантів з різних куточків області. Започаткував конкурс спортивно-мистецький та духовний центр «Моя Україна» спільно з редакцією газети «Вільне життя». Кращих людей краю відзначають вже 23 роки поспіль.
Детальніше – на відео:
Фото, відео Романа Луциківа