![](/uploads/media/6c/a0/6ca03fd977265a75271732115521bbd9_orig_thumb.jpg)
“Гордість Тернопілля”: у Тернополі нагородили переможців телепремії (відео)
Найкращих фахівців року обрали у 17 номінаціях
![](/uploads/media/98/17/9817b0f087e9528fed0a6194d0f0b5e8_w1920.jpg)
Найкращих фахівців року нагородили під час телепремії «Гордість Тернопілля». Захід відбувся у обласному драмтеатрі 21 грудня. Так, цього вечора відзначили лікаря, вчительку, спортсмена, рестораторку, крафтову виробницю, науковця, духовного наставника року. Загалом переможців телепремії «Гордість Тернопілля» обирали у 17 номінаціях.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Романа Луциківа