![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
У замку на Тернопільщині облаштували тематичні фотозони (фото)
«Середньовічна вітальня», «Замок в осінніх барвах» тощо – кожен охочий зможе обрати улюблену локацію для фото
![](/uploads/media/ab/d4/abd4b49342da3572052f82073ccbbd13_w960.jpg)
Чотири тематичні фотозони облаштували для відвідувачів на території Бережанського замку. Про це повідомили на сторінці Державного історико-архітектурного заповідника міста Бережани.
«Середньовічна вітальня» - дозволить відчути себе гостями у покоях Синявських – володарів стародавнього замку. Інтер’єр для локації створила Олена Різник, керівниця зразкового молодіжного театру «Взори.
«Замок в осінніх барвах» - завдяки композиції із сіна та гарбузів кожен з охочих створить яскраву тематичну фотосесію. До організації локації долучилися Іван Бойко, керівник товариства «Жива Земля Потутори», Оксана Грабар, староста села Посухів, та волонтерка Оксана Муравльова.
«Сильні, бо незламні» - незважаючи на війну, в Бережанському замку у співпраці із волонтерами проводять благодійні заходи для підтримки ЗСУ та переселенців. На цій локації можна зробити фото з гільзами від різних видів зброї, які були передані завідувачкою неврологічного відділення Бережанської районної лікарні Наталією Онишків. Унікальний розпис на кожній гільзі створила художниця Віта Перфецька-Білоус.
«До глибин» - як у давні часи криниця відігравала важливу роль у безпеці замку Синявських, так і зараз вона притягує кожного відвідувача. Декорування створили працівниця заповідника Ганна Олексів та волонтерка Ніна Іванишин.
![](/uploads/media/cc/9e/cc9eef3f66384a73656abe430868807d_w960.jpg)
Дякуємо усім, хто долучився до створення теплої та колоритної атмосфери у Бережанському замку, – йдеться в повідомленні.
Фото Державного історико-архітектурного заповідника міста Бережани