
У Зарваниці відбулася проща з нагоди Дня медика (фото)
День медичного працівника відзначають в Україні 27 липня

Традиційна щорічна професійна проща для медичних працівників Тернопільщини та інших областей відбулася в Марійському духовному центрі Зарваниці. Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я Тернопільської ОВА.
Архиєрейську Божественну літургію очолив Владика Василій Семенюк. Він благословив медиків і побажав міцності духу та віри в перемогу.
Спільною молитвою просили в Господа захисту для своїх колег, які перебувають на фронті; сили тим, хто повертає до життя військових і цивільних в тилових областях; здоров'я всім, хто працює на благо інших. Спільна молитва як і спільна праця - має велику силу. Вона згуртовує народ і надихає на подвиги. Разом ми сильні і непереможні, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, з 2023 року День медичного працівника відзначають в Україні 27 липня.
Читайте також: «Це місце сили»: Загальноукраїнська проща у Зарваниці об'єднала тисячі вірян
Фото Департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОВА













