![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Зарваниці завершився реабілітаційний відпочинок для військовослужбовців та їхніх сімей (фото)
![1](/uploads/media/66/44/6644896e04e4fb3663d2bdb18245a46d_orig.jpg)
21 квітня завершився тижневий реабілітаційний відпочинок для військовослужбовців та їхніх сімей, який з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка) традиційно проходить у Марійському духовному центрі «Зарваниця».
Розпочалася реабілітація спільною молитвою перед чудотворної іконою Зарваницької Матері Божої та екскурсією відпустовим місцем.
Продовж тижня з бійцями працював військовий капелан о. Микола Квич, який має досвід у реабілітаційній роботі з воїнами. З дружинами захисників займалася системно-сімейний психотерапевт Марія Ніженко.
Окрім роботи в групах для військових організували цікаві майстер-класи, арт-терапії та активний відпочинок. Також учасники відкрили для себе новий веселий спосіб проведення вільного часу, а саме настільні ігри. На завершення реабілітації бійці та їхні сім’ї відвідали «Український Єрусалим» - унікальний комплекс копій споруд Святої землі, повідомляє прес-служба Марійського духовного центру.
![2](/uploads/media/7b/63/7b6340ea6c5071f66987c74e8f977f5a_orig.jpg)
Фото прес-служби Марійського духовного центру- Родинна реабілітація для військових у Зарваниці покликана допомогти військовому та його дружині адаптуватись до життя після війни, навчитись жити зі здобутими переживаннями, досвідом, - зазначають організатори реабілітації.
3