![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Учні закладів середньої та професійно-технічної освіти, чиї батьки воюють, харчуватимуться безкоштовно
Безкоштовно харчуватимуться також діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у Тернопільській спеціальній загальноосвітній школі та учнів Тернопільського академічного ліцею «Генезис», які навчаються у класах спортивного профілю
![](/uploads/media/32/83/328328ba3e169773ef5af48d1cf9d8ec_w640.jpg)
З метою організації раціонального харчування учнів у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, на черговому засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти у 2023 році».
Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
Рішенням доповнено перелік категорії учнів, які мають право на безкоштовне харчування у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти.
Так, звільняються від оплати за харчування учні пільгових категорій закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти та Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола. Безкоштовно харчуватимуться також діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у Тернопільській спеціальній загальноосвітній школі та учнів Тернопільського академічного ліцею «Генезис», які навчаються у класах спортивного профілю.
Фото з відкритих джерел