Тамара Коблик

Учні закладів середньої та професійно-технічної освіти, чиї батьки воюють, харчуватимуться безкоштовно

Безкоштовно харчуватимуться також діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у Тернопільській спеціальній загальноосвітній школі та учнів Тернопільського академічного ліцею «Генезис», які навчаються у класах спортивного профілю

З  метою організації раціонального харчування учнів у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, на черговому засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти у 2023 році».

Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Рішенням доповнено перелік категорії учнів, які мають право на безкоштовне харчування у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Так, звільняються від оплати за харчування учні пільгових категорій закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти та Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола. Безкоштовно харчуватимуться також діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у Тернопільській спеціальній загальноосвітній школі та учнів Тернопільського академічного ліцею «Генезис», які навчаються у класах спортивного профілю.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео