Тамара Коблик

В аваріях у Тернополі травми отримали водії електросамокатів

Якщо ви потрапили у ДТП за участю електросамоката, дотримуйтесь порядку дій, визначених для всіх учасників руху: залишайтеся на місці та викличте поліцію, а за потреби — швидку

Учора, 20 липня, сталося дві дорожньо-транспортні пригоди за участю громадян, які керували електросамокатами. В обох випадках причиною ДТП стало порушення ПДР такими особами. Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції.

У першому випадку юнак керував електросамокатом та, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, допустив зіткнення з автомобілем Mercedes. У другому — 18-річний хлопець, керуючи електросамокатом, допустив зіткнення із припаркованою автівкою Nissan. В обох випадках особи, які керували самокатами, отримали тілесні ушкодження.

У Патрульній поліції нагадують, що особи, які керують електросамокатами, є учасниками дорожнього руху, а від так, зобов'язані:

  • дотримуватись вимог дорожніх знаків, сигналів світлофора та дорожньої розмітки;
  • користуватися засобами пасивної безпеки;
  • користуватися світловідбиваючими елементами;
  • обирати безпечну швидкість для руху, інтервал та дистанцію з іншими транспортними засобами;
  • звертати увагу на стан дорожнього покриття;
  • не користуватися телефоном під час руху.

Якщо ви потрапили у ДТП за участю електросамоката, дотримуйтесь порядку дій, визначених для всіх учасників руху: залишайтеся на місці та викличте поліцію, а за потреби — швидку.

Шановні батьки, не дозволяйте дітям їздити на електросамокатах без супроводу дорослих.

Фото Патрульної поліції

Вибір читачів за тиждень

Відео