![](/uploads/media/6c/dc/6cdca785d0dcce20c71c3000ab24477e_orig_thumb.jpg)
Велика втрата для усієї спортивної родини: на Тернопільщині помер знаний тренер лижників
Поховають Василя Нікіфорчука 30 березня у Кременці. Світла пам'ять
![](/uploads/media/19/e6/19e671269d720142a61b58679b9116yz_w1280.jpg)
Сьогодні пішов із життя тренер-викладач із стрибків на лижах з трампліна Нікіфорук Василь Іванович. Про це повідомили в Управлінні молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОДА.
Це велика втрата для усієї нашої спортивної родини, - йдеться у повідомленні. - Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.
Слова співчуття висловили й у Тернопільській обласній ДЮСШ з зимових видів спорту.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким покійного. Ми завжди будемо пам'ятати Василя Івановича як хорошу, добру та щиру людину. Похорон відбудеться завтра. Годину і місце повідомимо пізніше, - йдеться у повідомленні.
Фото з відкритих джерел