![](/uploads/media/9f/1a/9f1aef6f2cf135441b1bc91460920e9f_orig_thumb.jpg)
Відомий священник із Тернопільщини попереджає про аферистів, які збирають гроші від його імені
Шахраї створили фейкову сторінку і просять гроші від імені отця
![](/uploads/media/75/78/75782b280c2750f1e120656ab65025d0_w1280.jpg)
Священник із Тернопільщини Олексій Філюк попереджає всіх про шахраїв, які збирають гроші від його імені. Про це він написав на своїй фейсбук-сторінці.
Прошу бути дуже уважними, бо аферисти вже вкотре створюють фейкову сторінку і просять грошей від мого імені. У мене сторінка з синенькою галочкою. Грошей не прошу! Якщо хтось звертається до вас таким чином, пишіть скаргу на сторінку, також на фото сторінки, нічого не перекидайте, потім просто блокуйте, – каже Олексій Філюк.
Читайте також: Замість ремонту церкви вирішили купити дрони: як парафіяни з Тернопільщини підтримали армію
Фото Олексія Філюка