![](/uploads/media/dd/60/dd6075df8527d6e8e93dbc53aac5bfc2_w1920.jpg)
Тернополяни можуть спробувати себе у водних видах спорту
Кожна дитина матиме можливість спробувати покататись на каяках, САП-дошках чи на вітрильній дошці під наглядом і супроводом професійних тренерів «КДЮСШ з водних видів спорту»
Кожна дитина матиме можливість спробувати покататись на каяках, САП-дошках чи на вітрильній дошці під наглядом і супроводом професійних тренерів «КДЮСШ з водних видів спорту»
За різних погодних та вітрових умов вдалося провести 12 перегонів