Олеся Поліщук

Водії з Тернопільщини отримають нові дорожні знаки

unnamed

Нові дорожні знаки з’являться на автошляхах вже цієї осені.

Про це з посиланням на «Укравтодор» повідомляє «Главком».

Восени 2021 року набувають чинності нові стандарти безпеки у частині «Безпека дорожнього руху. Знаки дорожні».  А саме, запровадять нові дорожні знаки та таблички: «Автозаправні/Електрозарядні станції»; «Місце для зарядки електромобілів»; «Платна дорога»; «Кінець платної дороги».

- Стандарт доповнено знаками щодо прикордонної смуги, а також доповнено графічними матеріалами для уникнення неоднозначного трактування принципу встановлення та застосування кількох дорожніх знаків на одній опорі. Крім цього додано новий розділ, де вказано, як розміщувати знаки на щитах та фонових щитах та введено окремий дорожній знак для позначення діагональних пішохідних переходів на перехрестях, - йдеться у повідомленні.

Зміни торкнуться і велосипедної інфраструктури. Діючі буде доповнено новими знаками та табличками до дорожніх знаків, які регулюють рух велосипедистів.

Змінено й знаки індивідуального проектування. В цій частині змінено шрифт, форму стрілок та введено символи для позначення центру населеного пункту, річки.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео