Оксана Мацьопа

Вогонь підступив до газового вузла: на Тернопільщині ледь не сталася аварія через загоряння сухої трави

Усього три метри залишалось до вузла обліку газу компанії «Тернопільгаз»

У селі Підлісці Кременецької громади вогонь ледь не дістався до вузла обліку газу компанії «Тернопільгаз». Рятувальникам вдалося локалізувати пожежу за лічені метри від стратегічного об’єкта, запобігши можливій аварії. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.

Вдалося зупинити фронт пожежі на відстані 3-х метрів  до вузла обліку Тернопільгазу, який забезпечує подачу газу до села В. Млинівці і ряд інших сіл, – йдеться в повідомленні.

Рятувальники вкотре нагадують про небезпеку підпалів сухостою.

Будьте розсудливими та відповідальними! Якщо ви бачите паліїв сухої трави – зробіть зауваження, викличте поліцію або ДСНС для оформлення штрафних санкцій. Це спільна відповідальність кожного!– наголосили у ДСНС.

Фото: пресслужба ДСНС

Вибір читачів за тиждень

Відео