![](/uploads/media/2b/09/2b091ca7acbb1fa5ff858d446a651940_orig_thumb.jpg)
Вогонь забрав ще одне життя на Тернопільщині
Трагічна подія трапилася у Кременці
![](/uploads/media/99/4b/994b96391d27617ce89c5da8150a9a24_w640.jpg)
24 січня о 23:20 у Кременці виникла пожежа у приватному житловому будинку. Вогонь пошкодив ліжко та речі домашнього вжитку на площі 2 м кв. На місці пожежі виявили тіло власника домогосподарства без ознак життя. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС України у Тернопільській області.
Пожежа самоліквідувалась.
Пожежно-рятувальні підрозділи не залучали.
Нагадаємо, під час пожежі на Тернопільщині рятували людину.
Фото з відкритих джерел