![](/uploads/media/f4/1c/f41c902c57d9174c2ac26b8cdf7476dd_orig_thumb.jpg)
Під час пожежі на Тернопільщині рятували людину
Рятувальники встановлюють причини загоряння та підраховують збитки
![](/uploads/media/cd/f3/cdf37e4f139efcda42d3da72876f30b4_w960.jpg)
Інформація про пожежу житлового будинку у селі Старе Місто Підгаєцької надійшла на лінію «101» 23 січня о 19:09, повідомляють у пресслужбі ДСНС Тернопільської області.
По прибуттю на місце виклику пожежники встановили, що горять речі домашнього вжитку в кімнаті площею 10 м кв.
Під час ліквідації пожежі рятувальники винесли на свіже повітря 57-річного власника будинку та передали працівникам екстреної медичної допомоги. Потерпілого з діагнозом «Отруєння чадним газом» госпіталізували до медзакладу.
Рятувальники встановлюють причини загоряння та підраховують збитки.
Читайте також: У пожежі на Тернопільщині загинув чоловік
Фото з відкритих джерел