
Володарями «Малого кубка» України з пляжного футболу стали ветерани з Тернопільщини (фото)
Подія зібрала десятки команд з різних куточків України

Чемпіонат України з пляжного футболу серед ветеранів та воїнів Сил оборони відбувся в Києві, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Змагання проходили в трьох категоріях — за Малий, Середній та Основний кубки. Подія зібрала десятки команд з різних куточків України.
Тернопільщину представила команда ветеранського простору «Незламні духом».
У напруженій боротьбі наші спортсмени вибороли перше місце в категорії «Малий кубок», продемонструвавши злагоджену гру, витримку та справжній командний дух, – йдеться в повідомленні.
Як зазначив учасник Чемпіонату, інспектор ситуаційного відділу ГУНП в Тернопільській області Віктор Дацюк, участь у таких змаганнях є важливою для ветеранів.
Такі заходи — це не просто спорт. Це можливість знову відчути командний дух, підтримку побратимів і віру в себе. Саме в таких умовах формується справжня єдність і внутрішня сила, яка допомагає проходити шлях реабілітації після війни, — наголосив Віктор Дацюк.
Читайте також: Які нові спортивні можливості для ветеранів є у Тернополі
Фото поліції Тернопільської області






