![](/uploads/media/96/83/9683d0afa8d632b4ffe62bc4b94d5bc9_orig_thumb.jpg)
Вулицями міста на Тернопільщині провели Хресну дорогу (фото)
До дійства долучилися сотні вірян. Захисники і представники різних організацій почергово несли хрест
![](/uploads/media/73/fa/73faa8d75b4ac4de5a64f2f8cb5d0262_w1280.jpg)
Хресну дорогу вулицями міста провели у Зборові 17 березня. До молитви долучилися сотні вірян.
Світлини з заходу оприлюднили на сторінці Храму Новомучеників українського народу м. Зборів у фейсбуці.
Процесія пройшла вздовж центральної вулиці - від місцевого коледжу до урочища Білий Берег. Хрест на 14 стаціях почергово несли військовослужбовці і ветерани, священники, держслужбовці, працівники поліції, рятувальники, освітяни, студенти, підприємці, пластуни і жителі міста.
Усі молилися за мир і спокій в країні, за наших захисників і волонтерів, за міста, які потерпають від російської агресії, та Героїв, які віддали своє життя за Україну.
Фото зі сторінки Храму Новомучеників українського народу м. Зборів у фейсбуці