![](/uploads/media/62/e4/62e4a2f02da5d037ecd15475e041e610_orig_thumb.jpg)
Вулицями Тернополя розгулюють небезпечні гризуни (фотофакт)
![2 (1)](/uploads/media/2b/00/2b00fe0c2f276b5a24d77b3b1bb1df0c_orig.jpg)
На тернопільських вулицях поміж будинків фіксують небезпечних гризунів, яких фотографують діти.
Про щурів, які розгулюють поблизу будинків, у соціальній мережі Facebook написав Роман Марценюк. Автор опублікував декілька фото гризуна та зауважив, що причиною вилазу щурів можуть бути смітники.
![3 (1)](/uploads/media/d0/8b/d08b1f261dd618a2cf8a3b5f4c912b0d_orig.jpg)
У коментарях жителі міста зазначають, що також помічали гризунів на інших вулицях Тернополя.
До слова, щурі не лише завдають значних збитків у господарській діяльності, але й переносять збудники близько 200 інфекційних захворювань, небезпечних для тварин та людей. Найнебезпечніші з них: сибірка, туляремія, бруцельоз, лептоспіроз, хвороба Ауєскі, ботулізм та інші.
Фото з допису