![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
Виходець з Тернопільщини отримав звання Народного артиста України
![Бабчук_Мирослав-768x510](/uploads/media/5f/51/5f51d3844d0f2042891107ba7f20f0c2_orig.jpg)
Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського керівник ансамблю «Веселі Галичани» Мирослав Бабчук отримав звання Народного артиста України. Таку подяку митець отримав за значний внесок у розвиток культури, вагомі творчі здобутки та професійну майстерність.
Чоловік протягом багатьох років очолює ансамбль «Веселі Галичани» Тернопільської обласної філармонії. Крім нього, звання «Заслужений майстер народної творчості України» присвоїли Ірині Вербіцькій – майстрині художнього моделювання – м. Тернопіль,
«Заслужений працівник культури України» отримав Василь Джинджиристий – директор Будинку культури у селі Настасів Тернопільського району та «Заслужений художник України» присвоїли Євгену Овчарику – художникові-керамісту.
Фото з допису