Ростислав Фук

Як відзначатимуть День Незалежності України у воєнний час

Попри повномасштабну війну, на державному рівні у 2022 році відзначатимуть День Державного Прапора України та День Незалежності України

прапор

19 серпня Уряд затвердив план заходів із відзначення 31 річниці незалежності України, повідомляють на сайті Міністерства культури та інформаційної політики.

Попри повномасштабну війну, на державному рівні у 2022 році відзначатимуть День Державного Прапора України та День Незалежності України

Цьогоріч День Незалежності України має для всіх українців особливе значення. У нас триває війна і окупанти скаженіють від своєї безпорадності. Українці ж продовжують гідно протистояти й вражати світ своєю незламністю, силою та емпатією до тих, хто поруч. Саме зараз ми переживаємо історичний момент, наша нація гартується у боротьбі. Ми назавжди запам'ятаємо те, хто нам друг, а хто ворог. Щиро вірю, що зовсім скоро ми гучно святкуватимемо нашу перемогу,  — розповів Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Так, 23 серпня в м. Києві та інших населених пунктах, закордонних дипломатичних установах, військових частинах проведуть офіційні урочисті церемонії підняття Державного Прапора України.

24 серпня монумент «Батьківщина-мати» у Києві та інші знакові місця підсвітять кольорами Державного прапора України, а у Національному заповіднику Софія Київська священники всіх церков молитимуться за Україну. На столичному Хрещатику відбудеться виставка знищеної російської військової техніки. 

Пройде також низка інших акцій та флешмобів, спрямованих на єднання та підтримку українців.

Під час офіційних заходів хвилиною мовчання вшановуватимуть всіх загиблих у війні проти російських окупантів.

Нагадаємо, на День Незалежності на Тернопільщині заборонили масові заходи через можливу активізацію ворога.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео