Анастасія Кисіль

Як відзначатимуть День міста у Тернополі у воєнний час

Цьогоріч у місті не проводитимуть гучних та масштабних святкувань

482 роки виповниться Тернополю 28 серпня. Традиційно День міста у Тернополі відзначали масштабними подіями та концертами. Однак через війну в області всі масові заходи скасували. Тож новий рік файного міста зустрінуть скромно, організують лише невеликі заходи у різних мікрорайонах, повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал у етері «Радіо ROKS».

Я думаю, що зрозуміло для всіх, що під час війни, будь-яких гучних святкувань не може бути. Я знаю думку людей щодо проведення масових відпочинкових чи розважальних заходів, вона більше негативна, ніж позитивна. Я вважаю, що неправильно в час, коли люди гинуть на війні, робити масові святкування, - каже він. 

За словами міського голови, у Тернополі проведуть невеликі локальні заходи, які відбуватимуться у різних культурних та освітніх закладах.

Однозначно, це буде спільна традиційна молитва. Також плануємо відкриття зірки захисникам та захисницям України на «Алеї зірок», - розповідає міський голова.

Нагадаємо, Faine Misto проведуть у польському Жешуві, щоб зібрати кошти захисникам. Фестиваль запланували на 26-28 серпня. Виступатимуть як українські, так і польські гурти.

Фото: MyTravel

Вибір читачів за тиждень

Відео