Юна спортсменка з Тернопільщини виборола бронзу на Чемпіонаті України (фото)

187649701_3930066517030324_4781728782704737234_n (Copy)

З 14 до 16 травня 2021 року в Ужгороді, Закарпатської області, відбувся «Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України», де представниця команди Тернопільської області виборола 3 місце у своїй ваговій категорії.

Анастасія Гераус – 13 річна учениця Збаразького ліцею – виборола бронзову нагороду Чемпіонату України у змаганнях серед юніорів, дівчат вагової категорії до 58 кг, з результатом 54 підйоми гирі вагою 16 кг у вправі «ривок».

188815779_3930066743696968_5226675366943418344_n (Copy)

188482540_3930066393697003_4053758369811341457_n (1) (Copy)

- У командному заліку збірна команди Тернопільської області стала бронзовим призером, поступившись Рівненській та Хмельницькій областям відповідно, - зазначається на сторінці Асоціації гирьового спорту України.

Участь у змаганнях взяли спортсмени з 10 областей країни. За першість у гирьовому спорті боролися близько 90 претендентів.

Змагання були вибірковими до Чемпіонату Світу з гирьового спорту за версією Всесвітньої федерації гирьового спорту «WKSF», який проходитиме 16-18 липня 2021 року у м. Ванцагелло (Італія).

188179385_3930066620363647_1888690752764707676_n (Copy)

186544376_1115473898960262_7365231374857769987_n (Copy)