Юні тернопільські спортсмени стали чемпіонами

1.2

Юні легкоатлети Тернопільщини вибороли дві медалі на Чемпіонаті України серед юнаків 2003 р. н. і молодших, який відбувся 6-8 червня у Харкові на стадіоні «Динамо».

Про це повідомили на сайті Федерації легкої атлетики Тернопільської області.

Чемпіонкою України з бігу на 2000 м з перешкодами стала Когут Тетяна (Бережанська ДЮСШ, тренер Дуда В. П.) з результатом 7.38,77 сек. Бронзову медаль з часом 10.48,07 сек.  виборола учениця Зборівської ДЮСШ – Антонюк Андріана (тренер Небелььський В. Р.) з бігу на 3000 м. У спортивній ходьбі на 3000 м четвертою стала Франків Олександра (ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренер Зозуля В. М.), встановивши новий рекорд області – 16.17,22 сек.

1.3
1.3

У метані спису маємо два сьомих місця: Мостова Дарина – 28.83 м та Петришин Степан – 39.57 м (ОДЮСШ, тренер Шмуляєва Г. М.).

В бігу на 100 м дев’ятий час (11.82 сек.) показав Максим Клименко (ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренер Клименко О. В.). Проте у фінальному забігу на 200 м завершив дистанцію восьмим з результатом  24.66 сек.

Учень Кременецької ДЮСШ Ніколайчук Роман (тренер Каленік Н.) в попередньому збігу на 800 м прибіг  четвертим (2.07, 92), але у фіналі йому завадила фінішувати травма.