Тамара Коблик

З нового року тернополяни не можуть використовувати понад 5 кВт одночасно - Тернопільобленерго

У разі незгоди споживача із зазначеною величиною встановленої потужності, потрібно впродовж місяця подати до «Тернопільобленерго» письмові обґрунтування іншої величини потужності

У «Тернопільобленерго» повідомили побутових споживачів електричної енергії про те, що з 1 січня 2023 року дозволена (договірна) потужність у договорі про розподіл електричної енергії встановлена на рівні 5 кВт.

Це означає, що споживач не може одномоментно використовувати понад 5 кВт електроенергії.

Потужність об’єкту споживача обмежується на рівні потужності, передбаченої проєктом зазначеного об’єкту споживача та/або технічними характеристиками мереж зовнішнього електрозабезпечення об’єкту.

Про дозволену потужність за своєю адресою, кожен споживач може дізнатися у договорі з оператором системи розподілу про надання послуг із розподілу електричної енергії.

У разі незгоди споживача із зазначеною величиною встановленої потужності, споживачу потрібно впродовж місяця подати до ВАТ «Тернопільобленерго» (46007, вул. Енергетична 2, м. Тернопіль) письмові обґрунтування іншої величини потужності, - йдеться у повідомленні.

За відсутності заперечень до встановленої дозволеної  потужності протягом місяця зазначена дозволена  потужність буде вважатися прийнятою.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео