З'явився додаток єППО, який допоможе рятувати життя та інфраструктуру
Повітряна тривога 26 липня показала: попри заклики цього не робити - жителі Тернопільщини продовжують писати у соцмережах про те, куди летять ракети. Завдяки мобільному додатку цю інформацію можна зробити корисною
Це скрін мапи програми єппо під час сьогоднішньої ракетної атаки. 530 громадян подбали про безпеку інших українців і, побачивши чи почувши крилату ракету, натиснули в додатку єппо велику червону кнопку. За 2-4 секунди ці сповіщення обробляв штучний інтелект єппо та видавав на мапу програми червоні точки - координати виявлених українцями низьколітаючих ракет. Ще наш AI будував траси ракет з обчисленням найбільш вірогідних напрямків руху та найбільш вірогідних швидкостей цілей. А також прогнозував де буде ракета + кілька хвилин. Візуалізовані для військових дані ефективно доповнили радіолокаційну картину повітряного бою та суттєво покращили ситуаційну обізнаність підрозділів ППО, - розповів на своїй сторінці у фейсбуці один з розробників додатка єППО Геннадій Сулдін.
Повітряна тривога 26 липня показала: попри заклики цього не робити - жителі Тернопільщини продовжують писати у соцмережах про те, куди летять ракети. Завдяки мобільному додатку цю інформацію можна зробити корисною.
Дізнатися більше про додаток можна на офіційному сайті єППО.
Завантажити додаток можна за посиланням:
- для пристроїв на базі Андроїд - play.google.com
- для пристроїв на базі Apple - apps.apple.com.
Фото з відкритих джерел