![вода](/uploads/media/2c/56/2c5668da22eb30ed61c0bb672c3257c7_orig_thumb.jpg)
За минулу ніч на Тернопільщині виявили чотирьох п’яних водіїв
Інспектори склали відповідні адмінматеріали та відсторонили їх від керування
![](/uploads/media/a5/9b/a59b335e3b111f744a65a906a2ddef87_w1280.jpg)
За одну лише нічну зміну 13 жовтня правоохоронці склали 4 адміністративні матеріали на водіїв, які керували, ймовірно, в стані сп'яніння. Про це повідомили на сторінці Патрульної поліції області.
Одного з таких водіїв патрульні зупинили на вулиці Князя Острозького. Водій автомобіля ВАЗ порушив правила дорожнього руху та під час спілкування поліцейські помітили в нього ознаки алкогольного сп'яніння.
Водій погодився пройти огляд на стан сп'яніння на місці зупинки транспортного засобу за допомогою алкотесту Драгер. Результат огляду виявився позитивним, прилад зафіксував 1,36 проміле в крові.
Інспектори склали на чоловіка відповідні адмінматеріали та відсторонили його від керування.
Вкотре наголошуємо: алкоголь та кермо несумісні, – кажуть патрульні.
Фото Патрульної поліції Тернопільської області