![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
За незаконне переміщення через кордон культурних цінностей судитимуть 2 жителів Тернопільщини
Чоловіки під виглядом документів незаконно відправили до Польщі для продажу зліпки середньовічних пруських монет та колекцію наконечників до скіфських стріл
![](/uploads/media/fe/11/fe117a7dae8d075b3d8919bca0990d75_w1280.jpg)
Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальні акти щодо 2 жителів Кременеччини, обвинувачених у закінченому замаху на контрабанду культурних цінностей, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 201; ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 201 КК України). Про це повідомили у пресслужбі відомства.
За даними слідства, чоловіки під виглядом документів незаконно відправили до Республіки Польща для продажу зліпки середньовічних пруських монет та колекцію із 382 наконечників до скіфських стріл VII ст. – III ст. до н.е. Покупців для поціновувачів предметів археології жителі Кременеччини знайшли у соцмережах.
Правоохоронці виявили та вилучили з міжнародного відправлення зазначені культурні цінності.
Завершено розслідування, що здійснювали слідчі Управління СБУ в Тернопільській області.
Фото пресслужби Тернопільської обласної прокуратури