За вихідні на Тернопільщині – три потопельники (Відео)

Трагічні випадки сталися у Збаразькому, Борщівському і Гусятинському районах.

Втопилися чоловіки різного віку, які прийшли на відпочинок поблизу водойми, інформує tv4.te.ua. Рятувальники закликають усіх бути дуже обережними і дотримуватись правил поведінки на воді.

Перша трагедія сталася у п’ятницю. У Збаразькому районі чоловік 58 років втопився у ставку.

У суботу нещасний випадок був на Борщівщині. Там у річці Збруч потонув чоловік 50 років. Втретє за вихідні втопився чоловік 48 років у Гусятинському районі.

– Вчора ввечері в Гусятинському районі в селі Личків 48-річний чоловік.. Компанія… Все те ж, як і ми завжди наголошуємо, 65-75% людей, які гинуть, в нетверезому стані. Зогляділися тоді, коли не стало чоловіка. От зараз в даний момент водолази Гусятинської рятульваної станції проводять пошуки даного чоловіка, – розповідає начальник рятувально-водолазної служби Тернопільської області Василь Козак.

Рятувальники звертаються із закликом до усіх людей: не нехтуйте правилами поведінки на воді. Не йдіть купатися, якщо не знаєте дна водойми. Для дорослого не можна запливати туди, де глибина перевищує 1 метр 75 сантиметрів, а для дітей це глибина 70-80 сантиметрів. Алкоголь і купання - речі несумісні. Найменша помилка може коштувати життя.

– Люди добрі, схаменіться! Подумайте про своє життя, про здоров’я і життя своїх рідних! Купайтеся в тих місцях, де відведено. Не перепливайте, не сперечайтеся, так як сталося в Гусятинському районі. Компанія ця розповідає, що випивали, а потім почали спорити, хто перепливе. От такий результат, попробуй знайти цього чоловіка на 30 га площі водного плеса, – каже Василь Козак.

Вибір читачів за тиждень

Відео