![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
Заборона на алкоголь у Бережанській громаді: пояснення місцевої влади
Купити алкоголь на території громади наразі можна. Як виявилося, рішення про заборону лише планують розглядати
![](/uploads/media/cc/1f/cc1fe8b84a1e98d809f6acbe3c9cea5b_w960.jpg)
У Бережанській громаді з 7 листопада заборонений продаж алкоголю. Про це на своїй сторінці у фейсбуці у неділю, 6 листопада повідомив голова громади Ростислав Бортник. У коментарях це рішення викликало чимало питань від мешканців, які не розуміють, чому у них запровадили «сухий закон».
![](/uploads/media/61/05/6105156732d50b24aea1cca828ee51be_w960.jpg)
Коли у Бережанській громаді прийняли рішення про заборону на продаж алкоголю і з чим це пов’язано - з цими питаннями журналістка Терену звернулася до Ростислава Бортника.
Стосовно продажу алкоголю немає остаточного рішення. Воно буде лише розглядатись (коли саме, не відповів - ред.), - зазначив голова громади.
За його словами, така ініціатива обумовлена тим, що мешканці громади нарікають на проблеми з алкогольною залежністю у людей з числа внутрішньо переміщених осіб, яких нещодавно евакуювали у Бережани із зони бойових дій. Зокрема, є скарги, що ці люди почали пиячити у приміщеннях їхнього тимчасового проживання.
Це викликало обурення у місцевих мешканців та обговорення у соцмережах, тож тепер розглядатимуть питання про заборону продажу алкоголю на території громади, - каже Ростислав Бортник.
Загалом з початку повномасштабного вторгнення Бережанська громада прихистила у себе близько 4000 людей, які змушені були покинути свої домівки, додає голова. Наразі у громаді проживає 1200 внутрішньо переміщених осіб. У четвер, 3 листопада, Бережанська громада прийняла ще 87 евакуйованих мешканців Донеччини. Вони проживатимуть у колишньому дитячому санаторії.
Фото з відкритих джерел