![](/uploads/media/d8/ab/d8ab55431a0060890600c7a98d05dyz0_orig_thumb.jpg)
Задонативши на ЗСУ, тернополянка виграла сертифікат на покупки в гуртомаркеті (відео)
Головними умовами розіграшу була світлина на осінній фотозоні у селі Острів та донат для ЗСУ
![](/uploads/media/62/b7/62b7c2356336782395a6d5d8e36b3277_w1920.jpg)
Сертифікат на 2000 гривень на покупки в українському гуртомаркеті «СМ маркет» виграла тернополянка Юлія Бадяк. Головними умовами розіграшу була світлина на осінній фотозоні “Посміхнися - подякуй ЗСУ” у селі Острів та донат для військових. Переможницю обрали рандомно серед усіх учасників акції.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Романа Луциківа